Hakkımızda

Babosan Pano A.Ş.

Babosan Pano A.Ş. Türkiye’nin köklü ve önde gelen elektrik pano üreticisi olmak için çıkmış olduğu bu yolda güçlü üretici firma konumuna ulaşmayı hedeflemedir. 2016 yılında İstanbul Perpa Ticaret Merkezinde 50 m küçük bir atölyede aile dayanışması ile başlayan üretimimiz bugün, İkitelli O.S.B 2,500 m ’lik bir tesiste, uzman ekibimiz ile büyük bir aileye dönüşmüştür. Şirketimiz, Avrupa üzerinde ihracat yapabilmek adına bu kıtalarda istenen CE belgelerini almış olup, IEC ürün standartları çerçevesinde Türkak (Türk Akreditasyon Kurumu) onaylı 61439-1/2 tip testi, 60068-3-3 sismik test, 61439-1/2 form 4-b, 61641 iç Ark testi ve 10 farklı ürün grubumuz için 62208 boş muhafaza belgelerimiz bulunmaktadır. Babosan Pano markasıyla birlikte hem Türkiye’de hem de yurt dışında bireyleri ve endüstriyel tüketicileri farklı ihtiyaçlara hitap edebilen ürünler üretme özelliği ile ön plandadır. Şirketimiz Türkiye ve Uluslararası pazarlar için aynı kalitede ürünler sunmaktadır.

KURUMSAL KİMLİĞİMİZ

BABOSAN PANO; Alçak Gerilim Enerji Güç Dağıtımı, Denetimi ve Kontrolünü sağlamaya yönelik, müteahhitlik taahhüt ve elektrik mühendisliği alanlarında faaliyet gösteren firmalara elektrik pano imalatı ve montajı konusunda teknik destek ve çözüm ortaklığı sunmaktadır.

MİSYONUMUZ

Sektörde kazanılan yüksek bilgi birikimlerini; araştırmacı, yenilikçi ve teknik konulara hakim deneyimli personel kadrosu ile müşterilerine tam destek sağlamaktadır.

VİZYONUMUZ

Uluslararası standartlarda üretim kalitesini arttırarak; kalite ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden sektörün öncü kuruluşlar arasında yer alarak faaliyetlerine devam edecektir.